500 darmowych kalendarzy

Mamy dla Was 500 pięknych kalendarzy ściennych na 2022 rok promujących projekt „Rodzina ma tę moc”. Kalendarze zilustrowane zostały najciekawszymi pracami plastycznymi dzieci z gminy Dębno, które napłynęły w ramach konkursu zorganizowanego przez naszą fundację pod honorowym patronatem Burmistrza Dębna. Tematem przewodnim konkursu była Rodzina.

Naszą intencją było nie tylko kształtowanie wrażliwości estetycznej dzieci i młodzieży, umożliwienie dzieciom i młodzieży zaprezentowania swoich talentów twórczych, ale przede wszystkim promowanie wartości Rodziny, zwrócenie uwagi na jakość relacji w Rodzinie i pokazanie ich znaczenia dla dziecka i rodziców, czy też odwołanie się do idei bliskości więzów rodzinnych.

W ramach konkursu zgłoszonych zostało niemal 220 oryginalnych prac a dwanaście z nich stało się kanwą niniejszego kalendarza. W nakładzie pół tysiąca sztuk trafi on w ręce mieszkańców Różańska oraz Gminy Dębno.

Kalendarze czekają na Was w Różańsko (w obydwu sklepach wiejskich, w barze, oraz na świetlicy).

Kalendarze wydrukowaliśmy dzięki dotacji z Narodowego Instytutu Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich #NOWEFIO na lata 2021-2030.

Skip to content