Tydzień dla zdrowia

W szkole podstawowej w Różańsku z inicjatywy Pani Anny Wolskiej – psychologa szkolnego oraz Pani Marty Lichockiej został zorganizowany Tydzień Zdrowia.

Podczas jego trwania uczniowie:

  • wzięli udział w warsztatach poświęconych zdrowiu,stworzyli prace plastyczne dotyczące profilaktyki zdrowia,
  • wzięli udział w szkolnej Familiadzie dotyczącej profilaktyki zdrowia, prowadzonej przez ucznia klasy 8-mej Marka Kozodojko, który jak się okazało, mógłby zastąpić w programie samego Karola Strasburgera.
    Drużyna w składzie: Dawid Fabiańczuk, Wojciech Masiarz, Dawid Droszcz, Marcel Habrych, Bartosz Gąsior i Konrad Smolarek okazała się niezwyciężona.
  • podczas przerw niczym Magda Gessler degustowali pyszne, a przede wszystkim zdrowe potrawy oraz napoje przygotowane przez niezawodne Mamy.
  • ćwiczyli pod okiem profesjonalistki w dziedzinie fitnessu Ewelina Ostolska, która przeprowadziła dla nich trening oraz zaraziła pasją do sportu również nauczycieli i pracowników naszej szkoły.
    To był czas pełen emocji, potężnej dawki motywacji i radości.
  • Projekt „Rodzina ma tę moc” dofinansowany jest przez Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków Programu Fundusz Inicjatyw Obywatelskich #NOWEFIO, Komitet do spraw Pożytku Publicznego.
Skip to content